73. leht 100-st
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 28 Veebr 2013, 18:51
Postitas morti2
liromeno kirjutas:kaaga kirjutas:Tundub ,et 007-Skyfall siiski ei tule eesti tiitritega: Tsehhis ja Poola versioonidel Eesti tiitreid ei ole ja ka Apollo on oma tulevaste filmide nimekirjast selle maha võtnud.
Huvitav, et
idanaabrite versioonil olla balti subtiitrid olemas; samuti pidada usa plaadil eesti subtiitrid olema (?)
Usa karbil vähemalt sellist infi pole , et oleks tiitrid....blu-ray.com jälle annab et on

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 28 Veebr 2013, 23:45
Postitas Tupsu
Maha pole Apollos midagi võetud
http://www.apollo.ee/007-skyfall-blu-ray.html
Lihtsalt poodides müügis teda veel hetkel ka ei ole, e-poest ostmise võimalus aga endiselt olemas.
Selle eest on müügil
Finding Nemo 2D plaat, eesti audioga.
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 01 Mär 2013, 20:16
Postitas liromeno
Tupsu kirjutas:Lihtsalt poodides müügis teda veel hetkel ka ei ole, e-poest ostmise võimalus aga endiselt olemas.
Viru Laseringis oli paar Skyfalli täna pärastlõunal täiesti saadaval

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 01 Mär 2013, 21:23
Postitas Tupsu
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 01 Mär 2013, 22:40
Postitas kaaga
Tulemas märtsi lõpp, aprilli algul:
Small Apartments
Robot and Frank
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 04 Mär 2013, 10:04
Postitas Tupsu
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 04 Mär 2013, 23:06
Postitas Ainionu
Kuulujutt räägib, et Hobbiti esimene film ja Rise Of The Guardians võivad meil ilmuda juba märtsis.

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 16 Mär 2013, 09:56
Postitas kaaga
Apollo väitel tulemas:
Hobbit 3D
Life of Pi 3D
Lincoln
Rise of the Guardians (Viis Lenegndi
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 22 Mär 2013, 11:18
Postitas Ainionu
Kui luureandmed ei peta, siis Hobbiti 3D plaat peaks sisaldama ka 2D versiooni. Kas eraldi plaadil või samal plaadil, seda kahjuks ei tea...
Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid
Postitatud: 25 Mär 2013, 23:30
Postitas Ainionu
Ainionu kirjutas:Kui luureandmed ei peta, siis Hobbiti 3D plaat peaks sisaldama ka 2D versiooni. Kas eraldi plaadil või samal plaadil, seda kahjuks ei tea...
Nii ongi!

Neljaplaadiline komplekt - esimesel kahel plaadil filmi 3D versioon, kolmandal 2D versioon ja neljas plaat lisadega.