Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Vasta
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Tere!
1. Sony, Universal jne. Disney enam mitte. Täpset arvestust ei ole pidanud
2. Ühtset listi ei saa anda. Osad reliisid soomest, Osad Venemaalt, osad Saksast, Osad Lõuna Koreast, Poolast ja Tsehhist rääkimata. Ise hoian silma peal ca 20nel poel. Osad ei tarni Eestisse osade postihind röögatu jne. Enamasti siiski Amazon põhiline kanal.
3. ei
4. Väga vähe, need mis Apollos veel lettidel järel ja videoline.ee -s saadaval
5. Selliseid on minu kogemusest ca 20. Sama palju on ka neid kus on ümbrisel märge tiitrite kohta kuid tegelikult neid plaadil ei ole.

DVD-de ost seni on ikka olnud viga aga hea ,et oled nüüd blu-ray-deni jõudnud. On ka välja antud juba järgmise põlvkonna UHD 4K blu-ray-l filme millel eesti heli või tiitrid. Soovitan juba neid osta, neid leiab ka hea hinnaga (sama hind kui blu-ray) ja tavaliselt tuleb nendega ka blu-ray kaasa. Soovitan siis ei peab paari aasta pärast uuesti hakkama upgradema.

Olen arvestust pidanud kõigi teadaolevate eesti tiitreid või heli omavate blu-ray reliiside üle. Oman neist kõiki mida olen suutnud osta/leida. Puudu ca 3-4 tõenäoliselt tiitreid omavat reliisi mida võimatu leida. Kokku Ca 1100 nimetust. Nimekiri siin vaata neid millel Jah Eesti subtiitrid või heli välja.
https://onedrive.live.com/edit.aspx?res ... ile%2cxlsx

Kui Sul on blu-ray-de ostuhuvi siis mul on palju topelt reliise mille hea meelega soodsa hinnaga müüks. Kui on huvi anna teada saadan nimekirja privasse.
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Uus juhuslik leid:
Usuteemaline blu-ray: Genesis: Paradise Lost
Omab eesti tiitreid nii 2d blu-ray-l kui ka kaasasoleval dvd-l.
ParadiseLost.jpg
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
KPVW21
Postitusi: 11
Liitunud: 13 Mär 2022, 09:53

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas KPVW21 »

kaaga kirjutas: 13 Mär 2022, 22:17 Tere!
1. Sony, Universal jne. Disney enam mitte. Täpset arvestust ei ole pidanud
2. Ühtset listi ei saa anda. Osad reliisid soomest, Osad Venemaalt, osad Saksast, Osad Lõuna Koreast, Poolast ja Tsehhist rääkimata. Ise hoian silma peal ca 20nel poel. Osad ei tarni Eestisse osade postihind röögatu jne. Enamasti siiski Amazon põhiline kanal.
3. ei
4. Väga vähe, need mis Apollos veel lettidel järel ja videoline.ee -s saadaval
5. Selliseid on minu kogemusest ca 20. Sama palju on ka neid kus on ümbrisel märge tiitrite kohta kuid tegelikult neid plaadil ei ole.

DVD-de ost seni on ikka olnud viga aga hea ,et oled nüüd blu-ray-deni jõudnud. On ka välja antud juba järgmise põlvkonna UHD 4K blu-ray-l filme millel eesti heli või tiitrid. Soovitan juba neid osta, neid leiab ka hea hinnaga (sama hind kui blu-ray) ja tavaliselt tuleb nendega ka blu-ray kaasa. Soovitan siis ei peab paari aasta pärast uuesti hakkama upgradema.

Olen arvestust pidanud kõigi teadaolevate eesti tiitreid või heli omavate blu-ray reliiside üle. Oman neist kõiki mida olen suutnud osta/leida. Puudu ca 3-4 tõenäoliselt tiitreid omavat reliisi mida võimatu leida. Kokku Ca 1100 nimetust. Nimekiri siin vaata neid millel Jah Eesti subtiitrid või heli välja.
https://onedrive.live.com/edit.aspx?res ... ile%2cxlsx

Kui Sul on blu-ray-de ostuhuvi siis mul on palju topelt reliise mille hea meelega soodsa hinnaga müüks. Kui on huvi anna teada saadan nimekirja privasse.

Tere!
Ise pole välismaa poodidega kursis ja pole julgenud tellida ka, kuna ei tea neist midagi ning samuti pole maksesüsteemidega kursis. Enamjaolt prooviks ikka Eestist osta nii palju kui saab.
Kõige halvem on jah see, et Disney ei lase panna. Nende tõttu jääb nii palju filme tõlgeteta. Ega ei tea kas mingi aeg, võib muutus tulla Disney-ga, et lasevad uuesti tõlkida plaate?
Ega ma jah juba silman blu-raysid ja 4k omasid ka. Sai hiljuti soetatud 4k teler, aga pole 4k makki. Üsna vähe on neid Eestis müügil ka ja üsna krõbeda hinnaga.

Oleks huvi ikka, nagu eelnevalt mainisin võiks olla eesti tõlgetega. Nimekirja võib ikka saata. Aitäh! :D :D :D
KPVW21
Postitusi: 11
Liitunud: 13 Mär 2022, 09:53

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas KPVW21 »

Kas B regioon peaks olema Euroopa oma ja A regioon USA? 😁😁😁
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

KPVW21 kirjutas: 15 Mär 2022, 12:26 Kas B regioon peaks olema Euroopa oma ja A regioon USA? 😁😁😁
Jah. Google abiks.

Saatsin Sulle nimekirja mul müügis olevatest eesti tiitritega blu-ray-dest privasse.

4K UHD mängija saad Eestist osta Miterassast:
https://www.miterassa.ee/sonycenter/et/ ... y-mangijad.
Saadaval kolm erinevat mudelit.
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
KPVW21
Postitusi: 11
Liitunud: 13 Mär 2022, 09:53

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas KPVW21 »

kaaga kirjutas: 15 Mär 2022, 20:10
KPVW21 kirjutas: 15 Mär 2022, 12:26 Kas B regioon peaks olema Euroopa oma ja A regioon USA? 😁😁😁
Jah. Google abiks.

Saatsin Sulle nimekirja mul müügis olevatest eesti tiitritega blu-ray-dest privasse.

4K UHD mängija saad Eestist osta Miterassast:
https://www.miterassa.ee/sonycenter/et/ ... y-mangijad.
Saadaval kolm erinevat mudelit.
Tere!
Selge eks ma uurin täpsemalt. Aitäh nimekirja eest, kohe silman üle! :D :D :D
Päris krõbedad hinnad, aga mingit valikut ikka on. :D :D :D
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Old
Respect
House of Gucci
Need Poolast, eesti tiitritega

Spiderman - No Way Home Hispaaniast. 4K-l eesti tiitrid aga blu-ray-l mitte.
poolast1.jpg
Viimati muutis kaaga, 23 Mai 2022, 21:40, muudetud 1 kord kokku.
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Poolast:
Last Night in Soho
Candyman
20220523_212951.jpeg
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Ambulance ja Fatherhood. Saksa reliisid.
Manused
saksast.jpg
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Marry Me (Skandinaavia reliis)
MarryMe.jpg
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
Vasta