Foorumi promomine

Vasta
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Foorumi promomine

Postitus Postitas eerik »

Oleks tore, kui saaksite foorumit enda sõprade ja tuttavate Blu-ray/HD huviliste seas veidi reklaamida. Praegused 50 päevaga registreerunud 18 kasutajat on küll tore, kuid seltsis segasem. :mrgreen:
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas Tupsu »

Pead sinna reklaami ostma ja ongi promotud

http://www.dvd.ee/foorum/
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas Magnust »

Tupsu kirjutas:Pead sinna reklaami ostma ja ongi promotud

http://www.dvd.ee/foorum/
eitea, seal kah hulltugev 44 kasutajat ja eitea paljud neist enam aktiivsed on kuna see foorum oli mitumitu kuud maas ju.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas eerik »

Meie Sinikiire foorum saigi loodud osaliselt DVD.ee foorumi aseaineks peale selle teadmata kaduma jäämist. Pealegi tundub mulle ja ka paljudele teistele, et DVD.ee omanik/administraator pole lehekülje arengust enam kuigi huvitatud. Imelik, et peale mitmekuist "puhkus" sait üldse tagasi tuli.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
jalutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 06 Nov 2009, 22:40

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas jalutaja »

Neti.ee ja google (eesti) otsingus ei assotsieeru selle foorumiga sõnad blu ray ja blu ray foorum.

Ise sattusin siia tükk aega tagasi fimiveebis asuva foorumi lingi kaudu.
DVD.ee foorum võikski minevikku vajuda, sest jama on olnud rohkem, kui asi väärt on.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas eerik »

Olen seda otsingumootoriga leitavuse probleemi isegi märganud ning lähiajal üritan midagi ette võtta selles osas.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
ottok
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Sept 2009, 08:44

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas ottok »

vb mu arvamus ekslik aga tunne,et keda blu-ray huvitas on selle juba soetanud ja ülejäänud ootavad veel millal hinnad naca odavamaks lähevad
ja ega seni siia rahvast juurde ei tulegi
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas Magnust »

ottok kirjutas:vb mu arvamus ekslik aga tunne,et keda blu-ray huvitas on selle juba soetanud ja ülejäänud ootavad veel millal hinnad naca odavamaks lähevad
ja ega seni siia rahvast juurde ei tulegi
vaevalt eestis ainult 25 blu-ray huvilist on :)
kasvõi üksnes playstation 3 omanike hulgas on hunnikuga potentsiaalseid huvilisi.
ottok
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Sept 2009, 08:44

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas ottok »

huvitav oleks teada mingitki arvu palju bd mängijaid eestis müüdud
teab keegi?
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Foorumi promomine

Postitus Postitas Tupsu »

ottok kirjutas:huvitav oleks teada mingitki arvu palju bd mängijaid eestis müüdud
teab keegi?
Kuniks piiri tagant saab odavamalt, ei anna see number midagi.

Vaadates aga, milliseid vanu mudeleid eesti poed müüvad, ei saa see poodide kaudu müüdud number isegi mitte 100 olla. Samuti müüvad arvutifirmad bly ray mängujaid..
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
Vasta