[EESTI]

Vasta
Tundel
Postitusi: 3
Liitunud: 20 Apr 2010, 12:36

[EESTI]

Postitus Postitas Tundel »

Filmipood.ee (...soovitan vältida.. teemas paistab sealt ostmisel parim variant olema füüsiliselt poest ostmise tehing.)
Videoline.ee
Abclaenud.ee (pandimaja, Balti-Jaama kontor) Sinna ikka eksib aegajalt soodsa hinnaga sinikiire plaate. -50% "Filmipoe" hinnast.
Mida nad hetkel pakuvad, on mõtekas telefoni teel küsida.

On-Off.ee müüb samuti mingit väikest valikut.

Kes kohalikul turul veel müümas on,palun täiendage.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [EESTI]

Postitus Postitas eerik »

Tundub, et filmipood.ee on nüüd pärast R-Kioskite müümist ja Videoplanetite sulgemist täielikult Apolloga liidetud. Eraldi Blu-ray sektsiooni ma apollo.ee'st ei leidnud, kõik DVD-d ja BD-d on segamini ühel lehel.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Apollo.ee

Postitus Postitas Tupsu »

http://www.filmipood.ee suunab nüüd apoolo.ee lehele.

Ostmine sealt on soodsam kui poest, aga siiski soovitan olla ettevaatlik.

Reklaam on , et alates 60 eurosest tellimusest on saatmine tasuta, aga tegin kaks tellimust, mis mõlemad olid üle 60 euro ja mõlemale lisati ka smartposti saatekulu.

Seepärast ei saanud kasutada esimesel tellimusel krediitkaardi makset, kuna maha võtta tahetav summa oli saatekulu jagu suurem.

Uuel tellimusel märkisin maksmise pangaülekandega ja õige numbri maksmiseks sai ainult läbi klienditoe poolt suunatud veebitoe.

Igatahes on nende poe osa ikka väga algelisel tasemel.
Ei näidata infot tellimuse tasumise kohta, ei näidata infot saatmise kohta ja isegi tühistatud ellimust näitab mul endiselt aktiivsete tellimuste all.

Rääkimata siis sellest, et nende vanas versioonis nägi ka jooksva aasta ostusummat, siis enm seda ei näita.

Tookord sai sellele "veebitoele" ka teada antud, et blu ray plaate võiks nende veebiotsing suuta kuvada ka eraldi ja see info lubati edastada.

Muutustesse selle poe arengus siiski ei usu, tundub et mingi kolipoiss on selle valmis nikerdanud ja oma taskuraha kätte saanud.
Vasta