Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas eerik »

Leidsin sellised head pakkumised:
Toy Story 1 - $18.74 AUD
Toy Story 2 - $18.74 AUD
Up - $18.74 AUD

Hindadelt eemaldatakse veel 10% Austraalia käibemaks:
Australian Goods and Services Tax (GST) is applied to domestic but not international orders. International orders are discounted by 10% when checking out.
Kohaliku käibemaksu vältimiseks soovitan kõik plaadid eraldi tellimusega osta, et tellimuse summa mahuks käibemaksuvaba limiidi €22 sisse.

Lelulugudel on eestikeelsed subtiitrid, Up'il on eestikeelsed subtiitird ja dubleering.

Postikulu kõigest $5AUD, maksta saab nii krediitkaardiga kui PayPal kontoga. Pole varem sellest poest midagi ostnud.

Tellisin igatahes Up'i endale. Odavam kui Eestis ja kaheplaadiline. :mrgreen:
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas Tupsu »

Austraaliast saatmise puhul jõuavad tavaliselt plaadid kohale karbist oma pesast välja põrunutena. Vähesed poed pakuvad ka lisateenust, et plaat pannakse eraldi ümbrikku ja kinnitatakse karbi parempoolsete klambrite alla. Minu UP tuli austraaliast 3 plaadilise versioonina. 2x BR ja 1xDVD
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
inzukaz
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Aug 2010, 21:50

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas inzukaz »

Aga ei olnud kirjas ju kas on eesti dub ja eesti sub. UP multikal.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas eerik »

inzukaz kirjutas:Aga ei olnud kirjas ju kas on eesti dub ja eesti sub. UP multikal.
Esimeses postituses on ju kirjas, et Toy Story'del on eestikeelsed subtiitrid, Up'il on eestikeelsed subtiitrid ja dubleering. Miks ma peaksin valetama? Kõigil kolmel on lisaks ka DVD kaasas aga selle subtiitrite ja dubleeringute kohta ma ei tea.

Up'i tagakülg:
9834_back.jpg
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas eerik »

Tupsu kirjutas:Austraaliast saatmise puhul jõuavad tavaliselt plaadid kohale karbist oma pesast välja põrunutena.
Minu tellitud Up jõudis kohale täiesti ideaalses seisukorras. Ei taha küll eesti kaupmeestele halba soovida, aga tõesti soovitan seda filmi parem Austraaliast tellida. See on ligi 3 eurot odavam kui Eestis, kaasas on lisadega plaat, DVD koopia (millel on kahjuks ainult inglise ja mingi india heli) ning ilus slipcase.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
inzukaz
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Aug 2010, 21:50

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas inzukaz »

ja Eesti audio ning supakad? ok tellin siis ka vist endale kui nõnda kiirelt kätte sai:)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas eerik »

inzukaz kirjutas:ja Eesti audio ning supakad? ok tellin siis ka vist endale kui nõnda kiirelt kätte sai:)
Võin nüüd 100% kindlusega väita, et Up'i Blu-ray'l on eestikeelne heli ja subtiitrid olemas. :)
Manused
Image0232.jpg
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
inzukaz
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Aug 2010, 21:50

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas inzukaz »

Olgu panen selle tellimuse teele! tahaks toy storyde puhul ka 100% kindel olla et eesti subtiitrid on võtaks ka aga up'i panen teele nüüd:)

huvitav kaua need soodukad kestavad seal?

eerik kirjutas:
inzukaz kirjutas:ja Eesti audio ning supakad? ok tellin siis ka vist endale kui nõnda kiirelt kätte sai:)
Võin nüüd 100% kindlusega väita, et Up'i Blu-ray'l on eestikeelne heli ja subtiitrid olemas. :)
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas Tupsu »

inzukaz kirjutas:Olgu panen selle tellimuse teele! tahaks toy storyde puhul ka 100% kindel olla et eesti subtiitrid on võtaks ka aga up'i panen teele nüüd:)
Võin Sulle kinnitada, et Austraalia toy storyde plaatidel (1,2) on eesti subtiitrid. Said juba millalgi suvel ostetud.
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
inzukaz
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Aug 2010, 21:50

Re: Toy Story 1-2 ja Up - $19 AUD @ Sanity.com.au

Postitus Postitas inzukaz »

eks ma panen tellimuse siis teele!

Tupsu kirjutas:
inzukaz kirjutas:Olgu panen selle tellimuse teele! tahaks toy storyde puhul ka 100% kindel olla et eesti subtiitrid on võtaks ka aga up'i panen teele nüüd:)
Võin Sulle kinnitada, et Austraalia toy storyde plaatidel (1,2) on eesti subtiitrid. Said juba millalgi suvel ostetud.
Vasta