PS3 Slim

Vasta
valts
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2010, 10:35

PS3 Slim

Postitus Postitas valts »

Hei.
Kuna mu DVD mängija on vaikselt otsi andmas, siis ma vaatan vaikselt BR mängijat ja PS3 Slim on kuuma orana hekel ühes kohas torkimas. Kas keegi foorumlastest oskab täpsemalt kommida, on asjal jumet? Hetkel oman 37" philipsi nö.1/2 HD telekat, mille üritan ka varsti välja vahetada. Kuna olen lastele palju multikaid aviks teinud, siis kas PS3 suudab neid ka probleemideta mängida?
Saan muidugi aru, et all in one pakett ei ole see kõige õigem lähenemine, kuid eraldi mitut kasti ei tahaks enam juurde osta. Ressi taga on hetkel Satikas, CD mängija, surev DVD mängija, kõvakettaga DVD mängija, mis enam DVD- d eriti mängida ei taha (multikad kõvakettal ja vahest salvestan telekast miskit) ja kassetikas. Tavalist BR mängijat selleks osta, et pool päeva titele sealt Teletupsusid lasta ja pidevalt plaate vahetada, ei ole just motiveeriv tegevus :(
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: PS3 Slim

Postitus Postitas Magnust »

suht asjalik masin minumeelest, mängib probleemideta su avisi maha kasvõi üle võrgu (mediaserver), vajadusel oskab ka subtiitreid näidata (aviaddxsubs märksõnaks). blu-ray mängijana ka täiesti asjalik, hinnad kah juba enamvähem.
mul on lausa 2 tükki :)
valts
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2010, 10:35

Re: PS3 Slim

Postitus Postitas valts »

Tänan. Lihtsalt kuskilt foorumist jäi silma, et vana PS3 hakkas avit keerutama alles peale mingit x uuendust.
Vasta