1. leht 1-st

Nii vaikseks kõik on jäänud...

Postitatud: 20 Okt 2017, 00:56
Postitas liromeno
Kas ainult mulle tundub või ongi tänaseks nii, et ka DVD-sid väga enam ei ilmu? :?
Viimane mängufilmi plaat oli "Sangarid", 5 kuud tagasi; ERR-ilt pole kaua midagi ilmunud (ainsaks tänavuseks erandiks "Mina jään" salvestus), Riigiarhiivilt ja Rahvusooperilt tänavu samuti vist mitte; ülejäänud üksikud dok-id on kallimapoolsed nišitooted (huvitavamatest Kihnlaste ja Kuslapi boksid, vist ka mõni GAGi kontserdi plaat ilmus tänavu). Eelmistestki aastatest on olulisemaid ilmumata, "Emast" "Roukli"-ni...
EFI-t pole enam mõtet mainidagi - isegi kui nende 2017. a tegevuskavas on taaskord must-valgelt kirjas "Digiteeritud filmide väljaandmine laiatarbekandjatel. Välja on antud vähemalt 2 Tallinnfilmi filmide DVD-d, millel on vene- ja inglisekeelsed subtiitrid.", siis nagunii jääb see tegemata.

PS "Novembrit" lubati ~septembris, nüüd haudvaikus - kas keegi hooandjatest on oma plaadi ehk kätte saanud, pildistaks-screenshotiks-kommeteeriks?

Edit: "Minu näoga onu" olevat tulekul (arvatagi et vaid) DVD-le novembri lõpus/detsembri alguses...

Re: Nii vaikseks kõik on jäänud...

Postitatud: 01 Dets 2017, 03:27
Postitas liromeno
November on DVD-na nüüd müügile jõudnud, slipcase kuid bare-bones :roll: , ~12 EUR. Mõistagi ma ei hakka Tespi ärimudelit ka nüüd toetama, küllap Oscilloscope ka miskised lisamaterjalid annab.
Ja ilmunud on ka Fast Eddy vanad uudised DVD.