Nii vaikseks kõik on jäänud...

Vasta
liromeno

Nii vaikseks kõik on jäänud...

Postitus Postitas liromeno » 20 Okt 2017, 00:56

Kas ainult mulle tundub või ongi tänaseks nii, et ka DVD-sid väga enam ei ilmu? :?
Viimane mängufilmi plaat oli "Sangarid", 5 kuud tagasi; ERR-ilt pole kaua midagi ilmunud (ainsaks tänavuseks erandiks "Mina jään" salvestus), Riigiarhiivilt ja Rahvusooperilt tänavu samuti vist mitte; ülejäänud üksikud dok-id on kallimapoolsed nišitooted (huvitavamatest Kihnlaste ja Kuslapi boksid, vist ka mõni GAGi kontserdi plaat ilmus tänavu). Eelmistestki aastatest on olulisemaid ilmumata, "Emast" "Roukli"-ni...
EFI-t pole enam mõtet mainidagi - isegi kui nende 2017. a tegevuskavas on taaskord must-valgelt kirjas "Digiteeritud filmide väljaandmine laiatarbekandjatel. Välja on antud vähemalt 2 Tallinnfilmi filmide DVD-d, millel on vene- ja inglisekeelsed subtiitrid.", siis nagunii jääb see tegemata.

PS "Novembrit" lubati ~septembris, nüüd haudvaikus - kas keegi hooandjatest on oma plaadi ehk kätte saanud, pildistaks-screenshotiks-kommeteeriks?

Edit: "Minu näoga onu" olevat tulekul (arvatagi et vaid) DVD-le novembri lõpus/detsembri alguses...

liromeno

Re: Nii vaikseks kõik on jäänud...

Postitus Postitas liromeno » 01 Dets 2017, 03:27

November on DVD-na nüüd müügile jõudnud, slipcase kuid bare-bones :roll: , ~12 EUR. Mõistagi ma ei hakka Tespi ärimudelit ka nüüd toetama, küllap Oscilloscope ka miskised lisamaterjalid annab.
Ja ilmunud on ka Fast Eddy vanad uudised DVD.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline