[UK] TheHut.com

coatboy
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Nov 2009, 21:40

Re: TheHut.com

Postitus Postitas coatboy »

Täna sai siis kuu täis postitusajast, aga pakki pole kuskil. 25.03 siis despached, väike blu-ray pakike.
Tavaliselt sealt tulnud ikka nädalaga. Kuradi Island oma vulkaanidega.
Samas aga kui 25.03 despached siis oleks ennem vulkaanivärki pidanud ikka kohal olema, kui nad seal oleks ilusti ära postitanud õigeaegselt.
Ainionu
Postitusi: 197
Liitunud: 05 Sept 2009, 10:39

Re: TheHut.com

Postitus Postitas Ainionu »

coatboy kirjutas:Täna sai siis kuu täis postitusajast, aga pakki pole kuskil. 25.03 siis despached, väike blu-ray pakike.
Tavaliselt sealt tulnud ikka nädalaga. Kuradi Island oma vulkaanidega.
Samas aga kui 25.03 despached siis oleks ennem vulkaanivärki pidanud ikka kohal olema, kui nad seal oleks ilusti ära postitanud õigeaegselt.
Arvatavasti on Su pakk saanud kusagil uue omaniku. Oleks ilmselt aeg häirekella lüüa ja raha tagasi nõutada või paluda uue paki saatmist. Üldjuhul on maksimaalseks posti kohalejõudmise ajaks 14 päeva.
coatboy
Postitusi: 5
Liitunud: 11 Nov 2009, 21:40

Re: TheHut.com

Postitus Postitas coatboy »

Ainionu kirjutas:
coatboy kirjutas:Täna sai siis kuu täis postitusajast, aga pakki pole kuskil. 25.03 siis despached, väike blu-ray pakike.
Tavaliselt sealt tulnud ikka nädalaga. Kuradi Island oma vulkaanidega.
Samas aga kui 25.03 despached siis oleks ennem vulkaanivärki pidanud ikka kohal olema, kui nad seal oleks ilusti ära postitanud õigeaegselt.
Arvatavasti on Su pakk saanud kusagil uue omaniku. Oleks ilmselt aeg häirekella lüüa ja raha tagasi nõutada või paluda uue paki saatmist. Üldjuhul on maksimaalseks posti kohalejõudmise ajaks 14 päeva.
Saigi eile juba neile päring saadetud et uurigu asja, aga täna õhtul oli pakk postkastis. Vast ikka tuleb süüdistada Eyjafjallajökulli.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas eerik »

Sai ka hiljuti oma esimene ost sealt tehtud. 20. juulil (teisipäev) pandi pakk teele ning 26. juulil (esmaspäev), mis oli ka plaati ametlik release date, oli see ilusti minu postkastis. ;)
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas eerik »

Tellisin jälle üle pika aja TheHut'ist midagi ning märkasin, et nüüd on võimalus maksta ja PayPal kontoga. Samuti on ka postitamine nüüd tasuta (endise 99 penni asemel). On need hiljutised muudatused?
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas eerik »

Viimastel nädalatel olen sealt üsna mitu ostu teinud ning nüüd saadeti mulle tänutäheks e-mailiga mitu isiklikku sooduskupongi. 8-) Eelmised tellimused jõudsid kenasti 5-7 päevaga kohale.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
j2nesh
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Dets 2009, 13:57

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas j2nesh »

Kuni 80% ale hetkel. Mul oli mailis mingi vana 10% discount code ka veel, võtsin Alien Anthology 6 disc (directors cut+theatrical) 16 EUR...., millele 1 EUR shipping juurde. Kokku siis 17 kopikatega.
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas Tupsu »

Kui siit poest 19 veebruaril tehtud tellimusest üks plaat oli juba paar nädalat tagasi kohal ja teist pole kusagil, kas siis on põhjust muretsema hakkamiseks ? Poe andmetel on mõlemad saadetud 21/02/2012

Kas nad selle 1 naelase saatekulu eest üldse mingi vastutuse endale võtavad või on see ostja enda risk ?

Vajutades nende HELP linki paremal nurgas, tuleb ette selline kiri

Kood: Vali kõik

phpMyFAQ warning [2]: require_once(lang/language_et.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in index.php on line 67
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas Magnust »

the huti ja zavvi puhul enam ei imesta kuu ajaseid ootamisi kah, aegajalt tuleb ikka ette.
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: [UK] TheHut.com

Postitus Postitas Tupsu »

Täna 16.03.12 saabus siis ka kadunud plaat. Need posti teed on ikka imelikud.
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
Vasta