[USA] barnesandnoble.com

Vasta
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

[USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas eerik »

http://www.barnesandnoble.com/u/DVD-Mov ... /379003201

Üldiselt üsna kallite hindadega pood, aga tuntud oma Criterioni soodukate ja sooduskupongide poolest. Peale selle on juba 3+ toote puhul postikulu odavam kui näiteks Amazonis ja sealjuures kasutatakse UPS kullerit, mis on tuntuvalt kiirem kui Amazoni kasutatav tavapostitus (snail mail) ja paki teekond on jälgitav (tracking).
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas eerik »

Esitasin tellimuse: 1. novembril (neli Blu-rayd)
Kinnitus: 2. novembril
1. osa tellimusest pandi teele 3. novembril (imelik, sest ei valinud nii-öelda jupitatud saatmist. juurde ka ei pidanud maksma selle eest)
2. osa tellimusest pandi teele 4. novembril

Mõlemad pakid jõudsid UPS Eesti kätte täna hommikul ja homme peaksin need kätte saama. Ehk siis nädalaga on tellimus täidetud ja plaadid minuni toimetatud. 8-)
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: [USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas liromeno »

eerik kirjutas:...imelik, sest ei valinud nii-öelda jupitatud saatmist. juurde ka ei pidanud maksma selle eest...
Ole hea ja kirjuta homme, kuidas Sul tollimaksude ja teenustasudega läks...

Kunagi oli UPSil deklaritasu vist 236.- ehk 15 EUR - kui seda B&N suva tõttu mitu korda maksta, peab tegeliku säästu üle arvutama... Nimelt amazonist tellides on sellesama meelevaldse jupitamise tagajärjeks ju täiendav Eesti Posti tollideklareerimise teenustasu, millega arvestades püüan ise kõigi tollipiirist kallimate komplektide ostusid ühele ajale grupeerida.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas eerik »

Esimesse pakki pandi tegelikult ainult üks Blu-ray (Jean Vigo kollektsioon), mille hind jääb kenasti maksuvaba limiidi sisse, nii et kui hästi läheb pean makse vähem maksma. 8-)
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas eerik »

Ei saanud täna kätte. Kohale toimetamiseks on vaja minu telefoninumbrit (trepikoja uks on lukus ja korteris pole "fonolukutelefoni"), mida UPSil polnud (kuigi ma B&N'ile selle andsin). Trackingu informatsioon ütles, et nad küsivad telefoninumbri saatjalt, aga saatsin igaks juhuks neile e-maili teel enda tel. numbri. Loodetavasti saan homme kätte need pakid.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: [USA] barnesandnoble.com

Postitus Postitas eerik »

Täna hommikul kella kümne ajal helistati, saadeti e-mailile deklareerimisinfo. Pidin sinna lennujaama lähedale maksu- ja tolliametisse (Kesk-Sõjamäe 10A) deklareerima minema, seal teenustasu teadupärast pole. Kuna mõlemad saadetised jõudsid Eestisse samal kuupäeval pidin mõlema eest käibemaksu tasuma. $83.41 USD eest maksin €12.06 EUR käibemaksu. Kauba sain sealt lähedalt UPSi kontorist (Valukoja 22) kätte.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Vasta