Kahtlased Blu-ray reliisid.

Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas Magnust »

liromeno kirjutas:Homme ilmutatakse idanaabritele CP Digitali poolt üks viimaste aegade ilmekamaid jaburusi:
The King's Speech, mille ainsaks heliribaks on märgitud venekeelne pealelugemine... :roll:
:D:D:D:D:D saab hea tujuga tööle minna.
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas eerik »

Selliseid plaate peaks Venemaal juba päris palju olema.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas Magnust »

seda venekeelset kokutamist tahaks kuulda isegi tegelikult, ehk on mingid paremad palad sellest youtubes kunagi :P
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas eerik »

Kahjuks võib siia nimekirja lisada Universal'i "The Big Lebowski". Tegemist on vana masteriga, mis on lihtsalt filtritest ja värvikorrektuurist läbi lastud. Eriti vihale ajab muidugi see, et pressiteates on kirjas "newly remastered". Universalil on vist nendest asjadest veidi teine arusaam. Paraku on ülevaated eksitavalt kiitvad. Kordub jälle see sama, mis Pattoni, Gladiatori, Predator UHE ajal, ehk siis ülevaateid lihtsalt ei saa usaldada.

Väga kahju, sest vähemalt teine ports Coenite filmdiest, mis samuti peatselt ilmuvad, on uutest masteritest pärit. Roger Deakins on kinnitanud, et "O Brother.." masterile andis ta omapoolse heakskiidu ning Ethan Coen on intervjuus maininud, et "Raising Arizona" ja "Millers Crossing" on uute masteritega.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
legolas
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Mär 2010, 18:22

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas legolas »

Rocca 'al Mare ProGames'ist sai eile ostetud eestikeelsete tiitritega "The Expendables"... paraku ei vääri see plaat vähemalt minu hinnangul küll blu-ray-de nimistusse kandmist, tegu on isegi leedukate kohta lausa ilge käkiga.
Pilt MPEG-2 (st. ilmselt DVD-lt otse üle tõstetud), heli 2ch 192kbps stereo, tiitrid mikroskoopilised ja vahelduvad nii kiiresti, et lugeda sisuliselt ei kannata, menüüd pärit jällegi otse DVD-lt ja osaliselt mittetöötavad, filmi on sisse kodeeritud kirillitsas tiitrid, mis mitte-inglisekeelse jutu ajal nähtavale ilmuvad, jne. jne. Jääb üle ainult küsida, kus on stuudio silmad - kas on leedukate lubadusi pimesi uskuma jäädud või arvatakse, et ida-euroopa aborigeenidele polegi midagi enamat tarvis.
Ainionu
Postitusi: 197
Liitunud: 05 Sept 2009, 10:39

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas Ainionu »

Mul on justkui meelde jäänud, et Skandinaavia reliisiga oli umbes sama lugu... või vähemalt meenub kõvahäälne nurin Soome foorumites. Vaevalt, et seda tehakse stuudio teadmata. Pigem on litsenseeritud stuudiolt miski kõige odavam pakett või mis veel reaalsem , et meie regiooni õigused kuuluvad mingile vene firmale... Mina viiks plaadi poodi tagasi.
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas Tupsu »

See on mingist vene plaadist tehtud, sest kui näitlejate nimed on filmi alguses inglise keeles, ilmub sinna vahele korraga filmi vene keelne pealkiri. Неудержимые

Plaadil reklaamitakse veel ka PRIOR RECORDS GROUP poolt filme SCREAM 4, MARGIN CALL. Nii et üllatusi on ilmelt veel oodata. Loodetavasti eesti subtiitritega.

Pean muidugi ka ära märkima, et minu LG mängijas töötab menüü küll eestit valides- ehk siis valides inglise audio ja eesti tiitrid, seega jääb soovitada ainult softiuuendust. Jama tuli aga siis, kui valida eesti, siis inglise audio ja vene subtiitrid. Selle asemel otsustas plaat esmalt anda vene audio. Teisel korral õnnestus inglise audio, koos vene subtiitritega.

Mis subtiitritesse puutub, siis need on tõesti pisikesed, kollakad ja vahelduvad kohati dialoogides ülikiiresti. Vahet pole, kas valida eesti või vene omad.

Midagi on plaadiga veel siiski ka naljakat, sest puldilt ei tööta TITLE/POPUP nupp, seega filmi mängimise ajal subtiitreid ja audiot minu mängijal vahetada ei saa. Vahetada saab ainult plaadi menüüsse minekuga ja algusest uuesti mängima panekuga .

Leidsin ka kohad, kus need vene subtiitrid suurelt filmi sisse keevitatud on.
Algab see kindrali ja tütre vahelise vestlusega sõnadega :"Ты - та, кем должен был стать я!" ja kestab ka tema kõnes sõduritele.
....................................................................................................................................................................
Samas positiivne on see, et plaat maksab siiski ainult 13 eurot. KIndlasti on aga tegu hoiatava näitega, milline üks blu ray plaat ei peaks olema. Seda DVD 2002 tasemele jõudmist oligi ju kogu aeg karta.
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
Kasutaja avatar
eerik
Site Admin
Postitusi: 563
Liitunud: 04 Sept 2009, 16:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas eerik »

Mitmetel Paramounti Euroopa väljaannetel puuduvad lisamaterjalid, mis on Ameerika versioonidel olemas. Näiteks alles hiljuti ilmunud Chinatown. Seega tasub enne ostmist lisamaterjalide olemasolu kindlasti üle kontrollida ja vajadusel hoopis Ameerika versioon osta.
Minu Blu-ray kollektsioon (kasvab aeglaselt, aga kindlalt)
morti2
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Sept 2009, 09:34

Re: Kahtlased Blu-ray reliisid.

Postitus Postitas morti2 »

Sai hiljuti Minskis käidud. Poodides palju blu-ray plaate odava hinnaga ??? aga 90% nendest kipuvad olema kirjutatud plaadid.Karbid,ümbrised nagu originaalidel ja ilusti kiles. Sai paar asja ostetud...muidugi mängisid ilusti...ka keelte valik oli mingisugune olemas...aga ei lisasid ega s.tiitreid...Menüüd ka ilusti olemas...ja pildi kvaliteet ka norm.
Vasta