Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Vasta
legolas
Postitusi: 4
Liitunud: 14 Mär 2010, 18:22

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas legolas »

Täna Ülemiste keskuse Apollost ostetud The Hobbit: An Unexpected Journey Extended version.
Eestikeelsed tiitrid täiesti olemas. Kahjuks pole seda infot nende kodulehel kirjas, mistõttu oleks see plaat äärepealt ostmata jäänud.
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas Tupsu »

Tsehhis tulemas Kick-ass 2: Balls to the Wall
http://www.filmarena.cz/blu-ray-kick-as ... plny-koule
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

We're the Millers- Poolas
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas Tupsu »

Apollos Turbo 2D ja 3D combo eesti audio ja subtiitritega
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

- 1D: One Direction: This Is Us 3D
- 2 Guns
(http://www.videoline.ee)
Predator 3D (poola)
Argo Extended edition (poola)
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Üllatusena leidsin UAE-s poelettidelt oma kogusse järgmised eesti tiitreid omavad üllitised:
- Guilt Trip, The
- Battle of the Year 3D oli ka eraldi 2D versioon saadaval.
- Jonas Brothers - Extended Movie (Pseudo 3D blu-ray prillid kaasas ja DVD combo.)
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas kaaga »

Appollos:
Gravity 3D
Counselor
Poolas:
Insidious Chapter 2
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
inzukaz
Postitusi: 55
Liitunud: 25 Aug 2010, 21:50

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas inzukaz »

Apollo lehel näitab ka, et LEnnukid Blu-ray combo aga ei sisalda eesti keelseid subiitreid. Kas kuskil mujal on ilmumas see Eesti keelsena?
Kas Kollide Ülikool on ka kuskil Eesti keelsena olemas?
Ainionu
Postitusi: 197
Liitunud: 05 Sept 2009, 10:39

Re: Eestikeelsed Blu-ray plaadid

Postitus Postitas Ainionu »

inzukaz kirjutas:Apollo lehel näitab ka, et LEnnukid Blu-ray combo aga ei sisalda eesti keelseid subiitreid. Kas kuskil mujal on ilmumas see Eesti keelsena?
Kas Kollide Ülikool on ka kuskil Eesti keelsena olemas?
Disney oma blu-ray'dele Eesti audiot ja supakaid enam ei lisa. Asi ei ole Apollos. See on Disney enda strateegiline otsus.
Seega ei leia Sa Eesti heliga filme Monsters University, Planes ega mais-juunis ilmuvat Frozen ilmselt ka ühestki teise riigi poest.
Vasta