Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" (2019) USB pulgal

Vasta
highvoltage
Postitusi: 33
Liitunud: 16 Jaan 2012, 00:35
Asukoht: Tallinn

Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" (2019) USB pulgal

Postitus Postitas highvoltage »

ERRis on õnnestunud loogiliselt mõelda ning juubelilaulu- ja tantsupeo salvestisega oluline ja kasutajasõbralik arenguhüpe teha - suvine materjal on koondatud 64GB mälupulgale, mis tähendab et ametlikult saab osta "Digital Copy" ja seda suvalise tänapäevase teleriga mugavalt vaadata, ilma midagi laadimata, seadistamata või Blu-ray mängijat soetamata.

Pilt

Hind: 25 EUR

"XXVII laulupeo ja XX tantsupeo juhtmõte on „Minu arm”. Need Lydia Koidula sõnad kõlasid juba esimesel laulupeol 1869. aastal. 150 aastat hiljem puudutavad need meid endiselt isiklikult, sest meie kõigi suhe isamaaga on eriline ja kordumatu.
„Mu isamaa on minu arm” on tõotus, millega juubelipeol üheskoos kinnitame – eesti keel kestab ja meel ei murdu, sest mina olen siin ja minu juured on sügaval.
Mu isamaa on minu arm, ei teda jäta ma!

Mälupulk sisaldab:
- Tantsupeo 3. etendust 5.juulil. Idee autor ja pealavastaja Vaike Rajaste, muusikajuht Toonio Tamra, pealavastaja assistendid Ülle Fershel, Helena-Mariana Reimann ja Kadri Tiis. Režissöör Krista Luts.
- Rahvamuusikapeo kontserti 5.juulil. Loominguline juht Juhan Uppin. Režisöör Rait Roland Veskemaa.
- Laulupeo avakontserti: "Õpetajale“ 6.juulil. Kunstiline juht Peeter Perens, muusikajuht Siim Selis. Režissöör Ove Musting.
- Laulupeo teise päeva kontserti 7 juulil. Kunstiline juht Peeter Perens, kunstilise juhi assistent Siim Selis. Režissöörid Ove Musting ja Rait Roland Veskemaa.
Salvestiste kvaliteet:
Full HD (1920x1080 pikslit)"

+ Laulu- ja tantsupeo teatmikku (avaneb ainult arvutites)


Tehnilise poole pealt rohekm infot veebis kahjuks ei ole, eks ostu järel paistab, kas algmaterjal salvestati 720p või 1080i ning ka kaadrisagedus, helikvaliteet, koodekid jms. Ilmselgelt ei tasu eeldada 1080p24 pilti või DTS-HD MA heli, kuid kaablioperaatorite pakutavast roppusest peaks see toode küll suurusjärgu võrra kvaliteetsem olema.


P.S. Kümmekond aastat tagasi sai soovitatud neile ~sarnast digilähenemist - ametlikult müütada populaarsemate raadiosaadete MP3 kogumikke SD mälukaartidel (mugav kasutada offline-s telefonis, arvutis, autos jne). Kui mälupulk videomaterjalile juba tehti, võib-olla ikka saab siis kunagi võimalikuks, et libistan ametlikult ilmunud mäluka pleierisse ja kuulan lennukis suvalist Müstilist Venemaad või Rahva Oma Kaitset - ilma internetiühenduseta ja mulle sobivas seadmes.
dm7
Postitusi: 70
Liitunud: 04 Sept 2009, 19:14

Re: Laulu- ja tantsupidu "Minu arm" (2019) USB pulgal

Postitus Postitas dm7 »

Vägagi positiivne üllatus:)
Vasta