3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas Tupsu »

Immortal-King kirjutas:Kaaga, Tupsu või kes iganes asja armastaja, ärge kirjutage nimekirja tasku, pange kohe kõigile nähtavale kohale, näiteks wikipediasse. Seal on teisigi analoogseid nimekirju. Tegin ise teie tehtud tabeli põhjal sinna alguse ära. Kui sai vigu sisse, parandage ära, ja kui tehakse filme juurde, kirjutage tabelisse juurde.

http://et.wikipedia.org/wiki/Eestikeels ... ay_plaadil
Nimekiri juba ammu kõigile teadjatele nähtavalt olemas

http://bluray.kodu.net/

Siinne foorumi info on ikka rohkem nimekirja parandamiseks ja korrigeerimiseks.

Kusjuures selle wikipedia nimekirjaga on kahjuks natuke plaatide arvuga üle pingutatud.

Ilmunud on ainult 16 plaati , lisaks siis veel üks vanem versioon värviliste prillide jaoks - Koletised tulnukate vastu.
Ülejäänud on kuulujuttude ja trükivigade-puuduliku veebiinfo ja muu sellise tasemel, millele reaalset tõestust ei ole.

Wikipediast eelistaks aga leid kindlaid fakte, muidu kaotab asi mõtte.
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas kaaga »

Filmipoe info alusel; 3D filmidest on 2012 esimesel poolaastal oodata "Lustakad jalakesed 2" veebruaris, "Tumedaim tund" mais ja "Reis 2: Saladuslik saar" juunis...
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
Tupsu
Postitusi: 386
Liitunud: 18 Okt 2009, 15:59
Asukoht: Tallinna lähedal

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas Tupsu »

Ilmunud 3D film The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn
Ainult eesti audio, karbis ka 2D film. Maaletooja Sonatiin.
535+1 EST. Tellitud Ostetud One Direction: This Is Us, 2GUNS, The Wolverine, Percy Jackson: Sea of Monsters, Turbo, Pacific Rim, ELYSIUM, Smurfs2 3D, R.I.P.D, Grown Ups2, This Is The End, White House Down, The Croods, Man of Steel, World War Z
liromeno
Postitusi: 346
Liitunud: 11 Sept 2009, 11:07

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas liromeno »

Sakslased on avanud ettetellimise 24. detsembril jaemüüki jõudvale Avatar 3D combole.

Pilt
Ainionu
Postitusi: 197
Liitunud: 05 Sept 2009, 10:39

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas Ainionu »

Filmifirmad kohe nuiavad verd ninast...
Kui ma oleks tõeline Avatari fänn, (mida ma küll ei ole) siis milleks paganaks püüda mulle pähe määrida veel tavalist blu-rayd? Ja siis veel DVD ja digital copy ka!!! Vähemalt 2D bd oleks mul juba ammu olemas. Ja siis selle karbi eest 37 euri!!! Arvatavast paari kuu pärast sama nali Extended Editioniga? Ja kui ma ei ole eriline fänn, siis seda enam. Milleks kuradiks sellise hinnaga selline komplekt?
Mulle on see justkui sõnum - püüame Sulle ostmise võimalikult vastikuks teha. Āra siis osta, parem tõmba!
Magnust
Postitusi: 164
Liitunud: 06 Sept 2009, 17:44

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas Magnust »

pigem on nõudlus nii suur, et vahet pole mis hinna sinna panevad ja ikka ostetakse, lüpsavad viimast asjast :P
kaaga
Postitusi: 358
Liitunud: 09 Sept 2009, 19:27

Re: 3D blu ray plaadid - ilmunud ja ilmumas.

Postitus Postitas kaaga »

Apollost müügilt leidsin üllatusega eesti tiitritega 3D Blu-rayd, Thor, Capten America ja Transforormers 3!
Kahjuks lähemal uurimisel selgus aga,et tegu väljaannetega kus karbis nii 2D kui ka 3D plaat. 2D plaadil Eesti tiitrid aga 3D plaatidel mitte:(
Kogus 1089 eesti heli või subtiitritega blu-ray-d Eesti blu-ray-de nimekiri ja minu kogu
Vasta